KARİYER

KARİYER

KARİYER ve İŞE ALMA SÜRECİ

DOĞUŞ İnsan Kaynakları Departmanı tarafından yürütülen mesleki deneyimleri, yetkinlik bazlı ve davranışsal özelliklerin değerlendirildiği işe alım mülakatlarında ilk görüşmeleri olumlu olan adayların 2. görüşmeleri adayların çalışacakları departmanların yöneticilerinin de sürece dahil olmalarıyla gerçekleştirilir. Amaç ve hedefimiz başvuru yapan adayların bilgi, beceri ve yetkinliklerini değerlendirerek niteliklerine uygun pozisyonlara yerleştirilmelerini sağlamaktır. 

Doğuş web sitesi üzerinde ‘Açık Pozisyonlar’ bölümünden şirketimiz içi ihtiyaç duyulan pozisyonlar izlenebilmektedir. 

Kariyer.net üyesi iseniz, ‘Açık Pozisyonlar’ bölümünden ilgilendiğiniz pozisyonu seçerek ‘Kullanıcı Adı ve Şifrenizle’ giriş yaparak, 

Kariyer.net üyesi değilseniz; genel başvuru bölümünden özgeçmiş kaydınızı oluşturabilir ve kendinize ait özgeçmiş kaydınızı ayrıca dosya olarak da ekleyerek iş başvurularınızı yapabilirsiniz. 

İş başvurusu yapmanız sonrasında özgeçmiş bilgileriniz ve deneyimlerinizin aranılan pozisyonlar için uygun olması durumunda  sizinle iletişime geçilerek iş görüşmesine davet edileceğinizi bilmenizi isteriz.