HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2011 yılı itibariyle faaliyetlerini Doğuş Sanayi Kimyasalları grup firması olarak sürdüren O2 Boya Kimya Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. firması 2006 yılında kurulmuş olup merkezi Ankara’dadır. 

Boya ve Kaplamalar konusunda faaliyet gösteren firmamız, özellikle teknolojinin kullanımı ve yeni ürünlerin pazara sunulmasını prensip olarak benimsemiştir ve bu doğrultuda yoğun bir şekilde çalışmalara devam etmektedir.
 
Yurdışından bilgi transferi gerçekleştirerek, sektörde yenilikçi çalışmalara imza atmaktadır. Geniş teknik ekip ve uzmanlığı sayesinde her ihtiyaca yönelik hizmet sunmayı prensip edinmiştir.
 
Teknik bilginin öneminin farkında olan firmamız, tüm olanakları ile bilgi ve yeni gelişmeleri takip etmeyi görev olarak kabul etmiştir.
Bünyesinde üç farklı sektöre yönelik ürün bulunan firmada, Yangın Grubu Ürünler, Yapı Grubu Ürünler bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ
Kaliteli ürün ve hizmet alayışı ile yaptığımız işin en doğrusunu yapabilmek, teknolojinin gelişimi ile paralel gelişim sağlayabilmek ve bu bilgi, tecrübeyi içinde bulunduğumuz pazar ile paylaşabilmek. 

Yüksek verim, yüksek kalite ve uygun maliyetlerle sektörde gelişim sağlayabilmek. Müşteri memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin en önemli gücümüz olması için var gücümüzle çalışmak ve tüm imkanlarımızı kullanmak temel prensibimizdir.